The Original blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Original Blood Rpg
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Latest topics
» Приятели на форума ( :
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyВто Юни 12, 2012 2:44 pm by Виктория Донован

» Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 25, 2012 6:37 pm by Дийн Уинчестър

» Джеси Хоуп
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyЧет Май 24, 2012 3:00 pm by Катерина Петрова

» Флууд ;]
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyСря Май 23, 2012 6:18 pm by Женевив Кортес

» Fuck or Pass
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyВто Май 22, 2012 12:57 pm by Карълайн Форбс

» Да броим до 9 999
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyВто Май 22, 2012 12:56 pm by Карълайн Форбс

» Да броим обратно от 9 999
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyВто Май 22, 2012 12:56 pm by Карълайн Форбс

» Katherine Fox.
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyВто Май 22, 2012 8:25 am by Карълайн Форбс

» Сънят на Карълайн 18/05
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyНед Май 20, 2012 3:06 am by Карълайн Форбс

Top posters
Карълайн Форбс
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Damon Salvator
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Никол Мур
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Мария-Тереза
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Женевив Кортес
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Adam Conant
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Пол Бенсън
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Кардам
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_lcapСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_voting_barСънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Админките ( :
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес 4727448A Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес 4727449e
Модератори : )
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес 4740454X Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес 4767718H

 

 Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyЧет Май 17, 2012 11:41 am

Поредния скучен ден в този град. Прибрах се в мотела и влязох под душа. Изкъпах се и след като се заметнах с една кърпа и прикрих голото си тяло. Излязох от банята, но нямах сили за нищо. Просто легнах на леглото, натиках двадесет и пет цента в машинката и леглото започна да се тресе. Сложих си слушалките и пуснах песен на Iron Maiden. Това ме накара да се отпусна и бавно да се унеса в света на сънищата..
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Jensen_Ackles_BlueTowel
~~~~~

Чувах музиката, която кънтеше в главата ми. Просто ме караше да се чувствам превъзходно, а когато отворих очи вече бях в съня си. Огледах се и забелязах, че се намирам в мотелската стая. Все още не осъзнавах дали сънувам, но когато чух звук, който ми беше до болка познат скочих от леглото. Чух как някой удря метал или по-точно.. удря с нещо моето бебче. Тръгнах към вратата и когато я отворих не се озовах на паркинга пред мотела. Стоях в някаква стая. Не знаех къде се намирам. Стаята беше тъмна, мрачна.. и единственото, което я осветяваше бяха свещите. Преглътнах и започнах да търся ножа си, но когато се погледнах осъзнах нещо. Все още бях по кърпата, с която излязох от банята. Докато гледах тялото си чух звук и щом вдигнах очи видях някаква жена. По-скоро красиво момиче. Заех защитна поза.. не толкова защитна, но просто вдигнах юмруци пред тялото си и със тежък тон, който изразяваше спокойствие попитах:
-Къде, по дяволите, се намирам? - и зачаках да чуя отговора на добре изглеждащото момиче. А дали беше момиче. Инстинкта ми на ловец ме накара просто да стоя на няколко крачки от нея и да бъда предпазлив.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Moderator
Moderator
Женевив Кортес


Брой мнения : 36
Join date : 10.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 18, 2012 6:09 pm

Реших да прекарам вечерта в някакъв порядъчен бар, където нямаше нищо интересно, освен една свежа мръвка, но вътрешното ми усещане ми подсказваше, че не е никак добра идея да се заигравам с него. И все пак обичах опасността ... тя носеше най-сладката тръпка, затова просто го проследих и реших да разбера какво беше толкова специално в него, че ме привличаше така силно. Бях достатъчно силна, за да усетя, ако не беше от любимите ми глупави човечета, но той беше точно такъв ... беше 100% човек и аз можех да го разбера, без дори да ми се налага да се приближа до него, но щом видях как отвори багажника на колата си, замръзнах. Всички тези пентаграми, всички дървени колове, огромни ножове и пушки ме наведоха на мисълта, че той можеше да бъде много по-опасен от някое свръхестествено същество, но това не намали любопитството и желанието ми.
Малко преди да се качи в колата си, аз минах покрай него, облечена както винаги в къса рокличка с голи рамене, но нямах намерение да го свалям. Просто се блъснах в него, като пъхнах една монета в джоба му, която щеше да ми помогне да го намеря по-късно. Така и стана ... озовах се в типичния за ловци долнопробен мотел, който изглеждаше по-зле и от самия бар, но какво да се прави, хора като него нямаха нормален живот. Влязох вътре и просто легнах на леглото до него ...


* ~ * ~ * ~ * ~ *
Съня започна както обикновено ... той все още се намираше в мотелската си стая, а аз минавах като дух покрай него и следях всяко едно движение, докато не реших, че е време играта да започне. Накарах го да влезе в друга стая, където се криех в сенките и единственото, което виждаше, беше силуета на красивото ми тяло и единствено дългите ми крака бяха в светлината. Исках всичко да остане загадъчно и мистериозно, защото точно това беше най-забавното, а и не исках да разбере за мен ... все пак го блъснах, монетата се озова в джоба му, аз в съня му ... щеше да му дойде малко в повече, затова се изправих бавно и го оставих да се наслади на гледката.
Бях с красив много стегнат черен корсет, който имаше дълги връзки, с които се стягаше и правеше тялото ми още по-привлекателно; впити бикини, на които също имаше връзки, но отпред, като те вървяха в комплект с корсета; високи черни обувки и накрая най-важното - черна маска, която покриваше половината ми лице и ме правеше доста привлекателна. Не пропуснах да вдигна косата си, за да изглеждам по сексапилна и бавно се приближих към него с котешка походка.
-
Здравей красавецо - измърках като котенце и сложих ръката си на гърдите му, като го погледнах предизвикателно право в очите.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 18, 2012 6:25 pm

В началото си помислих, че съм в някой епизод на Дневниците на вампира и от някъде ще ми изскочи секси вампирка и ще ме забие във стената или пък някоя вещица ще ми направи нещо, но тогава забелязах едни крака. Не бяха просто крака, а просто.. бяха на върха на ранг листата за сексапилни крака. Като ги видиш и просто ти се иска да паднеш на колене и да се помолиш да ги докоснеш.. да ги погалиш, но когато тя се изправи и с много сексапилно поклащане на тялото си се доближи до мен. Всичко беше мистериозно и... не знаех как да опиша, че тялото й беше.. от онези тела, който просто исках да сграбчиш, да притиснеш до стената и да докосваш нежно, но се случи обратното.. тя постави ръката си на гърдите ми и ме поздрави. Преглътнах и се усмихнах мило, като казах:
-Здравей, красавице! - след като и отговорих ръката ми се плъзна и долепи до нейната, като я притисна към гърдите ми. Загледах я в красивите й очи и й казах:
-Мога да ти кажа, че не съм в рая, но си по-красива от всеки ангел, който съм виждал! - усмивката не слизаше от лицето ми, а аз направих нещо, което беше прибързано. Нежно сплетох пръсти с нейните и я поднесох към устните си и я целунах нежно.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Moderator
Moderator
Женевив Кортес


Брой мнения : 36
Join date : 10.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 18, 2012 8:15 pm

Джентълменският му жест ме накара да се усмихна мило и дори да погаля лицето му. Не очаквах точно това, но със сигурност ми хареса и вече бях 100% сигурна, какво щях да правя с него. Щях да го накарам да полудее по мен ... да бъде обсебен от мисълта за мен и да не може да мисли за друго, освен за горещите ни сънища, а когато вече е напълно полудял, ще си покажа рогцата и ще го побъркам в лошия смисъл.
-
Миличък ... аз съм прекалено далеч от онези канарчета - казах с широка усмивка и си представих клетка, пълна с хиляди птиченца, без своя воля, без желания, без надежди ... само заповеди.
Осъзнавах, че дори не може да бъде по-готов за мен от това, така че просто дръпнах ръката му към мен, а той разбра намека ми и се наведе. Устните ни се сляха в нежна и отдадена целувка, която накара и двама ни да настръхнем от удоволствие, но беше прекалено кратка, както повечето хубави неща. Исках да се наслади на всяка секунда така, както аз щях да се насладя, но за целта щях да го направя по моя начин - бавно ... и мъчително. Когато човек не може веднага да вземе това, което иска, той започва да го желае все повече и повече, а аз бях наясно какво точно желаеше той, но знаех, че може да го пожелае много повече.
-
Обичаш ли забавленията, Дийн? - попитах спокойно, без да се притеснявам от това, че казвам името му.
Можех да влезна в главата му без никакъв проблем, така че научаването на името му беше най-лесното нещо, а аз обичах играта да е по-забавна, но и без това ... това си беше просто сън, нямаше нищо странно в това, че "плод на въображението му" (за каквато ме мислеше той) знае името му.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 18, 2012 8:42 pm

В момента имах чувството, че съм в повече от сън, че съм в най-прекрасното място на света и пред мен са сервирали най-най-най вкусния ябълков пай, който може човек да вкуси, но.... но когато се събудя това ще е просто едно кратко моментче, в което ще се разтопя от кеф. Когато ме целуна в мен експлодира нещо. Не можах да разбера какво се случи с мен, но знаех че просто желая да усетя това отново. Не знаех какво да направя, но усетих, че тялото ми действа вместо мен. Ръцете ми се бавно се доближиха към тялото й и се плъзнаха по него. Пръстчетата ми бавно се обвиха около кръста й и я притиснаха към мен. Погледнах я в тези красиви очи и й казах:
-Ти си прелестна... дори.. няма дума с която да те опиша.. - след това просто се доближих, но не за да я целуна, а за да й прошепна въпроса си в ушенцето й:
-Как се казваш? - бавно се отдръпнах и отново стояхме лице в лице, но този път бяхме по-близко от преди. Усмихнах се доволно и казах:
-Или просто да ти викам най-красивото същество, което съм виждал? - и зачаках отговор, докато светлите ми очи се взираха в нейните. Устните ми стояха леко отворени, като тя усещаше как дишам учестено. Преглътнах и бавно се облизах, като показах много малка част от езичето си, но знаех че докато правя тази физиономия не изглеждам просто секси.. аз изглеждам доста привлекателно и в главата ми се завъртя мисълта, как би пожелала да усети този палав език на други места.. не само по устните си. Тези перверзни мисли щяха да превърнат сънищата ми точно в това, което исках.. място, където да съм на спокойствие и да намеря някой, с когото да ги прекарвам.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Moderator
Moderator
Женевив Кортес


Брой мнения : 36
Join date : 10.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyСъб Май 19, 2012 1:03 am

Усещах желанието му да разбере нещо повече и това ме навеждаше на мисълта, че се бях справила брилянтно и нямах намерение да се предавам точно сега. Знаех много добре какво да кажа, за да засиля интереса му и в същото време да прозвуча достатъчно провокиращо, а заедно с вида ми, това щеше да му е достатъчно. Знаех, че щеше да иска да научи още, когато видеше, че сама криех, но може би щеше да се задоволи и само с това, защо ... ами защото си беше глупаво човеченце.
-
Тази вечер ще бъда която пожелаеш - казах тихо и се приближих към него, като отново впих устните си в неговите.
Не обичах мъжете да ми се правят на много умни, защото все пак повечето не бяха, най-вече когато видеха жена, облечена като мен. Исках да му покажа на къде отиват нещата, защото имах чувството, че скоро щеше да предпочете да си говорим, вместо да правим нещо много по-забавно. Задърпах го към средата на стаята, като ставаше все по-тъмно и по-тъмно, докато просто не можеше да се види абсолютно нищо ... сякаш бяхме по средата на нищото и съществувахме само ние ... усещахме само чуждото тяло.
Ръцете му шареха навсякъде по мен и просто не можех да отрека, че това ми харесваше повече от нормалното, но нямах никакво намерение да му правя комплименти в момента и да обръщам това отново в разговор. Продължавах да вървя назад, докато накрая не се строполих на земята, но това сякаш не направи впечатление на нито един от двама ни, а когато спряхме да се целуваме и отново отворихме очите си, вече се намирахме на съвсем различно място. Бяхме в просторна спалня, навсякъде имаше свещи ... бях повече от 100 и я изпълваха с романтика, а ние се намирахме в най-мекото легло, постлано с нежни на допир златисто кадефени чаршафи, по които имаше разпилени розови листа ... колко банално, но и все пак въздействащо.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyСъб Май 19, 2012 10:27 am

Докато следвах най-привлекателната жена, която съм виждал изведнъж се спънахме и се озовахме в много меко легло. Всичко беше прекрасно. Всичко беше.. плод на въображението ми, но исках да му се насладя докрай. Тялото ми беше над нейното, а ръцете ми нежно я галеха. Започнаха да се движат от долу нагоре. Тя усети как започвам от външната част на бедрата й, бавно нагоре около дупето, а след това по кръстчето.. беше толкова нежна и крехка в ръцете ми, че имах усещане за страх.. страх да я докосвам, за да не се изпари и да изчезне, но.. действията ми показваха друго. След като ръцете ми преминаха край гърдите й се плъзнаха по дължината на нейните ръце, а устните ми започнаха да се изкачват от хубавото деколте нагоре. Оставях сладки и нежни следи по вратлето й, а след това и по брадичката й. Движех се бавно и спокойно, защото не исках това да стане набързо и да свърши. Накрая пръстите ми се преплетоха с нейните и с много нежно движение притиснах ръцете й над главата й. Тогава слях устни с нейните и езичето ми палаво се заигра с нейното. Погледнах я в очите и й казах:
-Искам да си себе си... искам всичко това тук.. да е истина - след тези думи я целунах отново, но този път със страст - страст, която излъчваше желанието ми това да е реалност. Това да се случи и друг път, желанието ми това може би да е най-дългия сън, който имам и никога да не се събудя от него, а тя да ми е партньорката в него, но изведнъж целувката прекъсна, защото дори и тук изпитвах нужда от въздух или може би от нещо друго. Да се доближа до ушето й и с много тих глас да й прошепна:
-Желая те! - а точно след тези думи зъбките ми се забиха в меката част на ушето й, но много нежно, само за да усети леко одраскване, а след като се отдръпнах отново, за да виждам очите й я целунах отново и забравих за свещите, за стаята.. бяхме само аз и тя.. нямаше нищо друго.. нищо друго не съществуваше и не ме интересуваше. Сега тя беше по-важна от всичко друго и... тя ме накара да забравя за проблемите си.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Moderator
Moderator
Женевив Кортес


Брой мнения : 36
Join date : 10.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПон Май 21, 2012 5:55 pm

Нямах нужда от нито дума повече … увих краката си около кръста му и го притиснах към себе си, а той усети как навлезе рязко, но все пак нежно в мен. Това беше най-обикновен сън, затова си позволих да направя така, че да се окажем чисто голи за няколко секунди. Видях удоволствието, което искреше от очите му и то ме накара да се усмихна, а аз сложих ръцете си на лицето му и отново впих устните си в неговите, като всяка следваща целувка беше все по-страстна от предната. Краката ми го притискаха към мен, като не му оставяха право на избор … не че той искаше да се дръпне от мен или по какъвто и да е било начин да прекъсва удоволствието ни.
Ръцете ми се спуснаха по гърба му, оставяйки бледи червени следи от ноктите ми, а той премести устните си на врата ми, за да може да се наслади на нежните ми стенания, които бяха направо оглушителни. Усещах как ме изпълваше, а цялото ми тяло пулсираше, наслаждавайки се на всяко негово докосване и всеки следващ тласък.
Вече дори нямах нужда да ми казва, че ме желае, защото цялото му тяло и ласките му ми го доказваха. Не беше нито нежен, не беше и груб … май точното определение беше страстен и превъзбуден, затова просто се отпуснах назад, като разхлабих и захвата на краката си, за да му позволя да прави това, което пожелае с мен, а като че ли той имаше достатъчно добри идеи.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПон Май 21, 2012 7:03 pm

Усетих как всичко се промени за секунди. Изведнъж бяхме чисто голи и от тласъка й навлязох в нея. Всичко беше някак неочаквано, но пък превъзходно. Не знаех как да го възприема и какво да направя освен да се отдам на момента. Устните ми започнаха да се докосват във вратлето й, а стенанията й ме караха да я желая все повече. Ръцете й ме караха да настръхна от удоволствие и докато се движех в нея бавно прокарах ръце по тялото й. Тя усети как преминах по външния край на бедрата й и ги стиснах, за да я разкрача и да ми е по лесно да навлизам в нея. Правехме страстен секс и не бях много груб, но бях палав. След смучки които й оставих тя усети как езичето ми премина по вратлето й и запуших устата й с целувка. Стоновете й притихнаха, защото езичето ми си играеше с нейното, но това беше само началото. След секунда все едно бях вампир и използвах супер сили, все пак съня си е мой, се озовахме на едно старинно бюро. Тя все още беше разкрачена, но този път в седнало положение. Все още навлизах в нея по начина, по който я карах да крещи от удоволствие. Последва и друго супер бързо прехвърляне. Този път се бяхме излегнали на една старинна маса от вековете на вампирите. Накрая отново се озовахме в леглото, но този път аз бях отдолу. Ръцете ми масажираха нежно гърдите й. Устните ми даряваха вратлето й с целувки, а аз продължавах да навлизам в нея. Завъртях се рязко и отново я върнах под мен. С ръка започнах да масажирам едната й гърда и да преминавам с палец по зърното й, с другата държах ръцете й над главата й, с устни обсипвах вратлето й с целувки и смучки, а с другата част от тялото се движех, за да навлизам в нея докрай и да се наслаждавам на сладките стонове, който издаваше.
Върнете се в началото Go down
Женевив Кортес
Moderator
Moderator
Женевив Кортес


Брой мнения : 36
Join date : 10.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 25, 2012 6:16 pm

- Хей, малкия - извиках силно и дори не обърнах внимание на това, че го бях нарекла малък - успокой се ... за никъде не бързаме.
Не че не ми харесваше, но това принципно беше запазена марка на вампирите, а аз жалост вече ми беше дошло малко в повече от тях ... а и ако исках нещо подобно, си имах под ръка Деймън. Дийн ... него исках да го укротя и опитомя. Исках да го схрускам като карамелено бонбонче, да го гризна като свежа ябълчица, езика ми да преминава по врата му, сякаш е лимонова близалка и какво ли още не.
Той все още беше върху мен, но усети как изведнъж се успокои, сякаш думите ми го бяха залели като студена вода. За момент се ядосах на себе си, че бях прецакала всичко, но тогава усетих как ръката му се махна от гърдите ми, но само за да продължи да ме гали и този път много по-нежно. Целувките му бяха насечени и все още усещах трепета, но бях повече от отдадени, а точно в това се криеше истинското удоволствие. Харесваше ми да полудява, но той ме нападаше така, сякаш бях ябълков пай, а покрай него беше пълно с хора, които държаха вилици и само чакаха да минат пет минути и щяха да ме изтръгнат от ръцете му.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес EmptyПет Май 25, 2012 6:37 pm

Тя ми изкрещя нещо, но не обърнах голямо внимание на това. Бях сгрешил да правя прибързани действия и да се държа като вампир от семейство Таратор.. Сега щях да бъда себе си. Щях да бъда Дийн Уйнчестър и щях да доставя удоволствието, което искаше да изпита. Не познавах момичето под мен, но знаех че тя е... тя просто е невероятна. Усмихнах се доволно и спуснах ръката си надолу между телата ни. Докато навлизах плавно в нея тя усети как започнах да я галя по най-нежната част от тялото й. Устните ми нежно докосваха вратлето й, за да я целунат и след това се отдалечаваха, за да си поема дъх. Движех се бавно и спокойно, като нормален човек и се опитва да й доставя това, от което имаме нужда и двамата. Докато пръстчетата и пениса ми я даряваха с нежност в долната част на тялото, с другата си ръка нежно галех тялото й, като преминавах по гърдите и вратлето й. Устните ми не спираха да се впиват, а след това с езиче преминавах и оставях влажна следа от гърдите, по вратлето до брадичката й. Погледнах я в очите и казах:
-Извинявай, за преди малко. Нежно създание като теб трябва да получи най-нежните ласки.. - след тези думи тя усети как я целунах и вплетох езиче в нейното, задвижих се малко по-бързо, а когато движех тялото си над нейното, аз движех и ръката си. Така й доставях двойно удоволствие, но се надявах и освен това да я накарам да свърши заедно с мен. Докато обсипвах всеки един милиметър от тялото й с ласки устните ми се доближиха до ушето й и казах с много задъхан тон:
-Ще те побъркам от... секс.. - и нежно захапах меката част на ушето й, като след това я засмуках и бавно се отдръпнах, за да се върна на целуване на вратът й, докато с другата част от тялото си се надявах да я подлудявам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес   Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сънят на Катерина 16.05.2012
» Сънят на Катерина / 13.05.12
» Сънят на Карълайн 18/05

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Original blood :: In time and minds :: Сънищата-
Идете на: