The Original blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Original Blood Rpg
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Latest topics
» Приятели на форума ( :
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyВто Юни 12, 2012 2:44 pm by Виктория Донован

» Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyПет Май 25, 2012 6:37 pm by Дийн Уинчестър

» Джеси Хоуп
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyЧет Май 24, 2012 3:00 pm by Катерина Петрова

» Флууд ;]
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 23, 2012 6:18 pm by Женевив Кортес

» Fuck or Pass
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyВто Май 22, 2012 12:57 pm by Карълайн Форбс

» Да броим до 9 999
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyВто Май 22, 2012 12:56 pm by Карълайн Форбс

» Да броим обратно от 9 999
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyВто Май 22, 2012 12:56 pm by Карълайн Форбс

» Katherine Fox.
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyВто Май 22, 2012 8:25 am by Карълайн Форбс

» Сънят на Карълайн 18/05
Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyНед Май 20, 2012 3:06 am by Карълайн Форбс

Top posters
Карълайн Форбс
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Damon Salvator
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Дийн Уинчестър
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Никол Мур
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Мария-Тереза
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Женевив Кортес
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Adam Conant
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Пол Бенсън
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Кардам
Сънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_lcapСънят на Катерина 16.05.2012 I_voting_barСънят на Катерина 16.05.2012 I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Админките ( :
Сънят на Катерина 16.05.2012 4727448A Сънят на Катерина 16.05.2012 4727449e
Модератори : )
Сънят на Катерина 16.05.2012 4740454X Сънят на Катерина 16.05.2012 4767718H

 

 Сънят на Катерина 16.05.2012

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 5:05 pm

Намирах се в дома ми,в красивата стая,която наричах своя.Наблюдавах времето навън,което беше слънчево,от един диван с чаша уиски в ръка.Чувствах се странно,сякаш някой беше изпил желанието ми да правя каквото и да е.Просто седях и наблюдавах безучастно.Чувствах тялото си странно изтръпнало и въпреки това не можех да кажа,че съм нещастна или нещо от този род.Просто...не изпитвах нищо.Да,това беше правилната дума.
Свежият и топъл въздух ме лъхна от отворения прозорец,развявайки косата ми.Оставих чашата на близката масичка и с видно нежелание станах,за да затворя прозореца,когато видях,че в далечината се задава буря.Небето беше почерняло,а светкавици от време на време го разкъсваха.
За мое учудване бурята дойде по-бързо от очакването и с неохота ми се наложи да затворя всички прозорци из имението,които бях отворила поради топлината.В стаята,която се намирах беше станало изключително тъмно,сякаш наближаваше вечер,а беше едва два часа следобед.Отидох до един прозорец и се загледах в капките,които се стичаха по стъклото,които ми наподобиха човешкия живот - раждаш се,вървиш своя път,оставяш някаква следа,която след време изчезва и умираш.И повече никой не се сеща за теб.
Точно поради тази причина бях благодарна на Ник,че ме спаси от тази участ.Винаги,всички са знаели,колко мразя мисълта да остарея,никой да не ме помни.Сега имах възможност да живея живот без граници - да правя каквото искам,когато искам,с когото си поискам.Да подчинявам цели градове на волята си,да се забавлявам,да убивам без никой да може да ми направи нещо.Чувствах се силна и свободна.
Потънала в мисли,не усетих как някакъв силует се очерта в огледалото и рязко се обърнах,като моментната изненада на лицето ми,беше заменена с ярост.
-Кой си ти?От къде се появи?-попитах аз,като в гласа ми можеше да си проличи неприазанта ми към непознатия.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 5:29 pm

След като бях размятан като парцал, пребит и накрая ми отне всичките сили, за да се справя с един дух се озовах в мотела. Стар.. мотел, но когато се излегнах на леглото и усетих вълшебните пръсти - масажиращо устройство - просто.. нямаше как да не се отпусна и да заспя. Унесох се бавно в съня си.. но когато всичко се разясни, се оказа, че съня не е мой!

~~~~~~

Озовах се в някакво имение. Не знам от къде, но долових приятен аромат на уиски, но когато се огледах видях една красива жена, да се гледа в огледалото. В началото ме погледна злобно и попитах кой съм аз, а реакцията ми беше защитна. Изпънах ръце пред тялото си, а дланите и пръстите ми бяха в знака СТОП, който се прави попринцип с ръка. Изглеждаше така, все едно окрутявам малко кученце, но просто направих движенията и казах:
-Хей.. хей.. спокойно.. - след това се усмихнах и допълних:
-И аз дори не знам кой съм. Така де.. аз знам кой съм, но не знам какво правя тук! - след тези думи я погледнах и попитах:
-Ти коя си! - и се огледах, а след това допълних:
-И аз къде съм? - като се оглеждах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 6:36 pm

Гледах го объркано и глупаво.
-Аз съм тази,която не искаш да познаваш и от къде да знам,къде си,умнико!Очевидно е че се намеси в моя...сън.-последната дума я казах леко изненадана.
Какво правеше този обикновен човек в съня ми?
-Какво правиш в съня ми?!-скръстих ръцете си пред гърдите ми,поглеждайки го ядосано и се приближих към него,за да мога да го видя по-добре.-За твое добро е да ме послушаш и да изчезнеш възможно най-бързо по начина,по който си се появил,какъвто и да е той.Не те искам в главата си и в съня си!-присвих леко устни и най-безцеремонно го подминах.
Запътих се към другия край на стаята и след малко се обърнах като с нежелание открих,че непознатия все още е тук.От гърдите ми се откъсна въздишка от раздразнение.Е,явно нещата няма да са толкова лесни.Явно единствения шанс да се измъкнем от това,беше като един от двама ни се събудеше.А от опит знаех,че колкото по-дълъг стане един сън,толкова по-голяма е възможността да се събудиш от него.
-Аз съм Катерина...и без това няма да помниш името ми,щом се събудиш,така че може да ти го кажа.-заявих леко хладно аз и отново пристъпих към него.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 7:03 pm

Аз съм.. къде?? Погледнах я и казах:
-Чакай малко! - но тя ме подмина все едно не съществувам. Вървеше из стаята, когато изведнъж се сети, че съм там и ми каза името си. Усмихнах се и каза:
-А аз.. аз съм .. - тогава се замислих. Дали беше чувала за мен. Сериозно ли бях просто човек за нея. А тя какво беше:
-Името ми е Дийн.. Дийн Уйнчестър - след тези думи се осъзнах. Бях облечен само с една тениска на AC/DC и впити дънки, но.. нямах оръжие в себе си. Явно бях неподготвен. Преглътнах и реших да продължа:
-И не знам как се озовах тук.. просто.. заспах, Катерина.. - казах й името, но я загледах и попитах:
-Какво си ти... и защо си толкова наперена? - попитах направо и зачаках да чуя отговора й.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 7:58 pm

-Мммм,Уинчестър.-на лицето ми се изписа усмивка.-Най-накрая виждам един от двама ви.Интересно...представях си ви по-страшни.
Великият ловец,който беше убил толкова много същества,че нямаше да стигне цял ден,за да се изброят,стоеше пред мен...невъоръжен,сам...и за съжаление в моя сън,така че каквото и да му направех,нямаше да почувства нищо щом се събуди.А това не ме удовлетворяваше.
-Харесва ми как изричаш името ми,Дийн.-последвах неговия пример и леко се засмях.
Какво бях аз ли?Нещо много просто,но в същото време и ужасно сложно същество.
-Аз...аз съм съществото с което много ще се измъчиш,докато откриеш начин как да убиеш.-заявих със самодоволна усмивка аз и за секунди застанах пред него.-Но нека да те улесня...аз съм вампир,скъпи.Древен вампир.-на лицето ми продължаваше да стои леката ангелска усмивка,която караше лицето ми да изглежда сякаш наистина идвах от Рая.
Косата ми се спускаше по раменете ми,а очите ми блестяха с някакъв тайнствен блясък,който никой не можеше да разбере какво означава.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 8:15 pm

Усмихнах се някак си самодоволно и казах:
-Аха.. - след което я погледнах и допълних:
-Така де.. аз.. такова.. - направих любопитна физиономия и попитах:
-А ако не искам да те убия? - след това я загледах и допълних:
-Да.. искам да избия всички грозни същества, но.. наскоро разбрах нещо.. понякога е добре да имаш.. ами.. сещаш.. се.. някое велико същество на своя страна.. - след тези думи я посочих и допълних:
-Да вземем теб за пример.. ти си древен вампир бла.. бла..бла.. - след това продължих да говоря и то доста сериозно:
-Но пък аз.. сексапилен млад мъж, който може да ти даде всичко, което поискаш от един такъв и .. - погледнах я и допълних:
-Не би ли желала да сме приятели от колкото врагове... така де.. едва ли би искала да правиш секс или нещо друго с мен.. все пак ти си една от великите и можеш да имаш когото си.. поискаш, но не.. не и мен.. - усмихнах се доволно и допълних:
-Да.. вярно е, че с брат ми избиваме децата ти ама боже.. та ти не можеш да ги контролираш.. как да не ги избиваме.. та.. какво мислиш? Би ли приела една услуга от мен, ако.. ми обещаеш да ми помогнеш, ако имам нужда? - и я загледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 8:27 pm

Не успявах да сдържа смеха си.Боже,този беше наистина забавен!За малко да ме разчувства!
-Дийн,Дийн,личи си,че изобщо не ме познаваш.Първо - те не са мои деца,по - скоро аз съм като тях,само че те не знаят как да опазят живота си,докато аз мога.Второ - никога няма да бъда приятел с обикновен човек.Аз нямам приятели,подчертавам това.Приятелите са създадени от хора,които отчаяно имат нужда от внимание и си нямат друга работа,щом доверяват всичко на някой си,който ще ги предаде във всеки един момент.Аз никога не си позволявам това и съм много,много добре.И трето - не съм на принципа "услуга за услуга" освен,ако нямам лична изгода от това.Това съм аз.Запознай се с Катерина.-продължавах да се усмихвам мило и приветливо,макар че очите ми вече блестяха с много по-опасен блясък.
-Но все пак много сладко и наивно от твоя страна да ми го предложиш,трогната съм.-сложих ръката си на гърдите ми,срещайки погледа му.
-Между другото,каква услуга мислиш да ми направиш,за да...се почувствам "длъжна" да ти помогна,когато с в беда?Просто питам...от любопитство.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 8:32 pm

Погледнах я и казах:
-Първо.. няма да те нападам и убивам, като те видя.. което е добре..
Второ.. бих направил всичко, което пожелаеш.. - усмихнах се и допълних:
-Но.. предпочитам да е без дрехи.. - намигнах й и допълних:
-Така де.. хайде де.. дори и ти не би устояла на това тяло.. - и се посочих, а след това допълних:
-И щом е само сън.. не бих казал, че има нещо лошо в това.. така де.. предпочитам сънищата ми да са такива независимо дали ще е.. с теб.. - след това я загледах и допълних:
-Нали така.. най-хубаво е да имах хубави сънища... а аз ти предлагам да имаш един много хубав сън с мен.. - да беше женкар, но.. това беше чара му.. да "омайва" жените и след това да си тръгва.. но.. не всяка щеше да се върже на сексапилното му тяло.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 8:48 pm

-Трябва да се шегуваш с мен!
Подпрях се на един стол и започнах да се смея.Този човек беше ужасно,ужасно забавен и ако не друго,успяваше да ме развеселява ужасно много.Може би трябваше наистина да го намеря и да му въздействам да стои с мен,така че да мога да се възползвам от способностите му да говори глупости,за да ме развеселява по всяко време.Така де...нямаше да ми е за първи път.
-Наистина се мислиш за нещо,кой знае какво,нали?-едва успях да спра поредния прилив на почти истеричен смях,който искаше да превземе тялото ми.-Наистина интересно...
Направих се на замислена и в следващия момент вече беше притиснат в стената,като от удара една картина падна и стъклото се строши.
-Сладко,Дийн,много,много сладко...жалко,че всичко това става на сън...-усмихнах се самодоволно и впих устните си в неговите.
Естествено,не за дълго.Съвсем скоро се отдръпнах съвсем малко и погледнах устните му,след това врата.Приближих устните си към мястото където обикновено всеки вампир захапва жертвата си и допрях устните си до топлата му кожа.Можех да усетя и да чуя как кръвта преминава по вените му и ме примамва да я опитам.Не се и опитах да устоя на изкушението за това забих зъбите си във врата му,отпивайки няколко глътки,след което се отдръпнах и го пуснах,облизвайки кръвта,която беше останала по устните ми.
-Ммм,сладко...
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 8:56 pm

Докато стоях спокойно нещо.. някой.. тя .. ме притисна в стената. В началото ме целуна, но не и отговорих, заради изненадата, но когато заби зъбите си във врата ми леко се дръпнах и казах:
-Какво по.. - усетих колко хубаво и стана от това, но когато ме пусна я погледнах и попитах:
-Ти.. нормална ли си? Впрочем.. какво те питам.. ти си вампир.. вие освен за кръв.. за друго не мислите.. - след тези думи вдишах и издишах. Докоснах с ръка мястото, от където тя беше пила и допълних:
-Поне да беше предопредила.... можеше и сам да ти дам да пиеш.. - след тези думи издишах и я погледнах:
-Така де.. не е хубаво да вземаш без да питаш.. сега се чувствам.. използвам, а дори не сме правили секс.. - преглътнах и попитах:
-Та.. вкусен ли съм?
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 9:07 pm

-Поправка - мислим само за кръв,секс и власт.-изрекох с ангелски глас.-Когато е неочаквано е много по-забавно...и сладко.Използвам изненадата като преимущество за мен и шок за този,който нападам.Винаги действа,можеш да пробваш някой път с някой шейпшифтър.-подсмихнах се аз.
-Всъщност е много хубаво да вземам без да питам.Това съм си аз,свиквай,ако искаш да съм ти длъжница с нещо.-последните думи ги изрекох с нескрита ирония.
-О,мога по много начини да те накарам да се чувстваш използван,а дори не е нужно да те докосвам дори с пръст.Знаеш ли колко лесно си казвате всичко,когато сте пияни...или под въздействие.-очите ми заблестяха застрашително,но след това този блясък се посмекчи.
-Казах ти вече,вкусен си,но това няма да ме спре да те убия следващия път.Нищо лично.
Повдигнах невинно рамене и отстъпих няколко крачки назад.
-Между другото,следващия път,когато решиш да се бъркаш в съня ми,можеш да викнеш и братчето си.Много ще ми бъде забавно с вас двамата наоколо.Ще си прекараме много забавно.
"Или поне аз..."-допълних самодоволно на ум.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyСря Май 16, 2012 9:15 pm

Погледнах я и казах:
-Ама.. добре.. кръв ... секс.. власт.. - след тези думи се огледах. Търсех нещо, но нямаше какво да взема за да се защитавам, но после се осъзнах. Беше сън. Погледнах я и казах:
-Добре.. щом си толкова мощна.. можеш ли да си вземеш каквото искаш от мен? - залгедах я любопитно и допълних:
-Защото.. не знам какво искам да ти дам и.. - усмихнах се самодоволно:
-Не съм се месил в съня ти.. но ако дойда с брат ми.. не знам, но не.. не искам да правя тройка с него.. - след тези думи се доближих до нея:
-Не ме е страх от теб.. това е просто сън и ти нищо не можеш да ми направиш.. - след тези думи застанах на милиметри лице в лице с нея и допълних:
-Е? Какво .. сега ще ме изчукаш ли или ще ме изпиеш?
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyЧет Май 17, 2012 4:28 pm

-Оу,колко сме саноманадеяни.
Погледнах го студено и безчувствено,когато застана пред мен,дори когато ми каза "Какво .. сега ще ме изчукаш ли или ще ме изпиеш?"
-Нито едното,нито другото.-лека усмивка се прокрадна толкова бързо по устните ми,че беше невъзможно да се забележи.-Не си падам по убийствата на сън,защото нищо не е реално,а от това ми изчезва удоволствието,за това просто ще те вържа и ще изчакам този шибан сън да свърши.-последните думи ги изрекох без каквато и да е заплаха в гласа ми,сякаш му казвах колко много го обичам.
В следващата минута той беше притиснат към стената,а след това се озова на един стол.
-Всъщност...не мисля да използвам никакви въжета.Очният контакт е много,много по-полезен.-заявих аз и се озовах пред него,слагайки ръцете си на облегалката на стола.
Наведох се доста напред към него,принуждавайки го да се залепи в буквалния смисъл за стола и го погледнах в очите.
-Няма да мърдаш от тук...но пък можеш да говориш,иначе ще ми е прекалено скучно.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyЧет Май 17, 2012 4:52 pm

Усетих как тя ме заправи в стената, а след това на някакъв стол. Погледнах я в очите и тя ме накара да стоя на стола. Преглътнах. Знаех как да се освободя от това и просто започнах сам за си причинявам болка. Стиснах ръката си и започнах да натискам ноктите си в дланта. Гадно, че си бях изрязал ноктенцата, но исках да имам хубав вид. Погледнах я и й казах:
-Виж.. не искам да съм лош, но няма ли да ни е по-забавно ако ме освободиш и ми позволиш да.. ами примерно.. да се опитам да те задоволя.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-И ако ти хареса... може да ме потърсиш и в реалността и.. да ти доставя удоволствие и там.. така де.. - след тези думи издишах и допълних:
-А ако искаш.. поне може да ме измъчваш, докато си ме вързала.. за тоя стол, защото изглеждаш наперена и скучна!
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyЧет Май 17, 2012 5:29 pm

-Извинявай,скъпи,но твоя свят около секса ли се върти?-намръщих се и го погледнах отвратено.-Жалък си,стегни се!
Седнах срещу него на един диван и кръстосах краката си.
-Не,Дийн,няма да ти позволя да ме задоволиш,по простата причина,че не спя с хора,било то и насън.Аз ги изяждам...изсмуквам живота им постепенно,докато нищо не остане в тях.И сериозно...за ловец мислех,че си по-учтив и културен.Между другото...аз не съм Луцифер,за да използваш тактиката на Сами,да го остави намира,в моя случай.Ти изобщо запознат ли си с въздействието от Древен вампир?Ако ти кажа да си прережеш вените ще го направиш,без да се замисляш!Ако ти кажа да се изядеш,също ще го направиш.-извъртях леко очи.
"Хората са толкова жалки..."-помислих си наум аз.-"По дяволите,този шибан сън няма ли край?Явно трябва да използвам някоя от дарбите си,за да го прекратя колкото се може по-бързо..."
-Аз съм,наперена,скъпи,но много лесно мога да не стана скучна.Ще ми е много забавно да те гледам как се режеш...или изяждаш.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Дийн Уинчестър
Ловец
Ловец
Дийн Уинчестър


Брой мнения : 63
Join date : 16.05.2012

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyЧет Май 17, 2012 5:53 pm

Погледнах я и казах:
-Леле.. при теб всичко се върти пък около убийствата и не.. гледам да използвам секса, за да се измъкна от тук, но.. - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Вече и това не ми се прави с теб.. - след тези думи издишах и казах:
-Е.. като си древен вампир.. не можеш ли да спреш този сън.. така де.. да се махнем от тук.. виждам, че не ти е забавно да си с мен, но и аз не си умирам да съм с теб.. - след тези думи се огледах и допълних:
-Впрочем.. това твоята къща ли е ? - изглеждах любопитен.. все пак имах добро око и за това казах:
-Не виждам никакви снимки.. нямаш ли си с кого да живееш тук.. така де.. няма ли някой.. дядо вампир, който да те глези.. - усмихнах се доволно от това, което разбрах и допълних:
-Пък и.. аз не използвам това, което Сами правеше.. той просто натискаше раната си.. аз се опитвам да си направя рана.. все пак.. страх те е да ме пуснеш да се разхождам сам из къщата... ако ти резна главата.. същото ли ще се случи с теб?
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Admin
Admin
Катерина Петрова


Брой мнения : 92
Join date : 17.04.2012
Age : 27
Местожителство : New Fells

За героя
Накратко за героя: За Катерина може да се каже,че е човек на крайностите - или те мрази,или те обича.Няма средно положение.Добра актриса е и може да те заблуди доста добре.В главата й винаги се оформят планове и повечето от тях изпълнява с каквато и да е цена.Просто не се спира пред нищо,докато не получи желаното.Не обича да показва слабостите си,чрез любовта,защото тя е на мнение,че любовта прави човек слаб и уязвим.Винаги е една крачка пред врага си,прецизно е планирала всеки един свой ход,за да е сигурна,че няма да се провали.
Допълнително: Никой не може да копира нейните дарби,нито да й въздейства по какъвто и да е начин.Недосегаема е за всякакви дарби.Този "подарък" й е направен от Клаус,когато се е влюбил в нея.

Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 EmptyЧет Май 17, 2012 7:45 pm

-Оу,разби мечтите ми!Направо съм толкова тъжна,че от сега нататък няма да мога да преспя с никой друг!-направих тъжна и отчаяна физиономия,но всъщност вътрешно умирах от смях.
-Да,това е моята къща и ако размърдаш малко това нещо в мозъка ти,наречено сиво вещество,ще се сетиш,че това е мой сън и мога да контролирам какво да става и какво - не.-скръстих ръцете си пред гърдите ти.-Дори сега...можем вече да не сме тук,а на някой плаж...или на северния полюс,където си поискам.-заявих самодоволно аз и станах от мястото си,заобикаляйки го,като застанах зад гърба му.
-Късмет с това да си направиш рана...ще ти е нужно много повече от сила,за да издържиш на болката.Ако искаш,аз много лесно мога да я създам...просто ще счупя ръката ти на около три-четири места и всичко ще е окей.-прошепнах тихо в ухото му и се отдръпнах леко назад.
-Първо...няма да успееш да направиш и едно движение,за да...хм..."резнеш главата ми",защото вече ще си на пода гърчещ се в предсмърти конвулсии,така че...не си прави труда,съншайн,няма да се получи.
Сложих ръцете си на облегалката и затворих очи.Беше време това "чудо",наречено сън да свърши...още сега.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сънят на Катерина 16.05.2012   Сънят на Катерина 16.05.2012 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сънят на Катерина 16.05.2012
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сънят на Катерина / 13.05.12
» Сънят на Деймън 14.05.12
» Сънят на Дийн Уинчестър и специалното участие на Женевив Кортес

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Original blood :: In time and minds :: Сънищата-
Идете на: